SERVIETTSKÅLE 2 stk, glas, Venini Murano Italien, sign.

118531. SERVIETTSKÅLE 2 stk, glas, Venini Murano Italien, sign.

Filigran værk, klart glas med hvid dekor. Højde ca 7 cm.

Mindre Brugsslitage. En skål med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.185