SPEJL, Glasmäster Markaryd, anden halvdel af det 20. århundrede.

1185115. SPEJL, Glasmäster Markaryd, anden halvdel af det 20. århundrede.

Spejl, Glasmäster Markaryd Art.nr: 271, Kv Pelsolieret, Floatglas, 80 x 140 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 3.782