HENGE, montre, 20. århundrede.

118496. HENGE, montre, 20. århundrede.

Egetræ. Glaserede døre med blyramme. Dekoreret med glashylder. Længde 84, bredde 18, højde 57 m.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.154