MURSTENSBORD, begyndelsen af det 20. århundrede.

118490. MURSTENSBORD, begyndelsen af det 20. århundrede.

Sortbehandlet pladebakke med senere stativ i rokokostil. Længde 76, bredde 60, højde 62 cm.

Brugsslitage, skiven med rustangreb.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.123