JEAN HÉLION. Akvarel.

JEAN HÉLION. Akvarel.
1184551. JEAN HÉLION. Akvarel.

Abstrakt komposition. Signeret og dateret Paris 1934.
19x24,5 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

19x24,5 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 863