EDITH GERTH. Olie på lærred.

EDITH GERTH. Olie på lærred.
1184468. EDITH GERTH. Olie på lærred.

Blomster stilleben. Underskrevet. 65x55 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 907