FRANK STELLA (F.1936). "Sinjerli variation Ia". Offset litografi og serigrafi.

118370. FRANK STELLA (F.1936). "Sinjerli variation Ia". Offset litografi og serigrafi.

Signeret og dateret F.Stella 77 og nummereret. Diameter 63 cm, bladstørrelse 81 x 107 cm.
Litteratur: Axsom 114.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Litteratur: Axsom 114.

Antal besøg: 2.526