SPISEBORD, engelsk stil, 1900-tallet.

118270. SPISEBORD, engelsk stil, 1900-tallet.

Diameter 120 cm. 2 mellemskiver á hver 56 cm.
total længde 232 cm. søjleformet fod med benafslutninger i messing.

Slagmærker/ridser/ Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.170