LÆNESTOL, "Jetson", Bruno Mathsson, Dux.

1182674. LÆNESTOL, "Jetson", Bruno Mathsson, Dux.

Bredde 63 cm. Ryghøjde 94 cm.

Læderkanter med brugsspor og slid. Klædt på. Slidt originalt betræk medfølger. Originalt betræk til hynde mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 63 cm. Ryghøjde 94 cm.

Antal besøg: 713