MANNERHEIM, GUSTAF. Minder. 1-2.

1181078. MANNERHEIM, GUSTAF. Minder. 1-2.

Holger Schildts Forlag. Helsinki 1952. 434, (5); 448, (14) sider. 2 bind. Halvfranske bands. Øvre guldskåret.

brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

brugsspor.

Antal besøg: 513