AAGE SIKKER HANSEN. Litografi.

1181047. AAGE SIKKER HANSEN. Litografi.

Bæver. Signeret på tryk. 49x57 cm.

Uden glas. Bump mærker er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.830