METTOY, ROLLS ROYCE PHANTOM, CIRCA 1940.

1180307. METTOY, ROLLS ROYCE PHANTOM, CIRCA 1940.

Litografisk plade, med arbejdsfjedre, længde 35 cm.

Alders- og brugsrelateret slitage, forlygter mangler, i stedet noget rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.754