RAGNAR SANDBERG (1902-1972). Elsa i hat. Olie på Panel.

118001. RAGNAR SANDBERG (1902-1972). Elsa i hat. Olie på Panel.

Signeret RS 32 x 35 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret RS 32 x 35 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.466