Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Kunst
Malerie
PER-GUNNAR LINDSTRÖM. Kystlandskab, olie på Panel, signeret PG Lindström.
1177772. PER-GUNNAR LINDSTRÖM. Kystlandskab, olie på Panel, signeret PG Lindström.
17 x 24 cm.
Vis hele teksten
Slid på stel.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
17 x 24 cm.
Vis hele teksten
Slid på stel.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
1.650