MICHEAL FARRELL. "STORM I EN TEKOP".

1177504. MICHEAL FARRELL. "STORM I EN TEKOP".

Signeret og dateret -77, nummereret 69/150, dagmål ca 60x88 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 432