GÖRAN DANIELSSON. Olie på Panel, signeret DG. 62.

117740. GÖRAN DANIELSSON. Olie på Panel, signeret DG. 62.

Sammensætning, 122 x 90 cm.

Noget farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning, 122 x 90 cm.

Noget farvetab.

Antal besøg: 7.753