ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946). Blomster stilleben. Akvarel.

117633. ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946). Blomster stilleben. Akvarel.

Signeret og dateret Grünewald 1.1.42. 57 x 41 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.057