ELISABETH MORITZ. mixed media på lærred, signeret.

1176146. ELISABETH MORITZ. mixed media på lærred, signeret.

Sammensætning. Cirka 54 x 43 cm.

Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser.

Antal besøg: 2.222