LYSPAL, forgyldt messing, Vallon messing.

1175427. LYSPAL, forgyldt messing, Vallon messing.

Højde 20 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 20 cm.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 2.608