MARC CHAGALL. EFTER. Farvelitografi.

1175255. MARC CHAGALL. EFTER. Farvelitografi.

Le Boucet. Signeret i printet og nummereret 50/500 ex. 68x56 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besøg: 2.730