GUNGHÄST, Gemla, første halvdel af det 20. århundrede.

117463. GUNGHÄST, Gemla, første halvdel af det 20. århundrede.

Hvidmalet. Sadel og trens af læder. Mand og hale af hestehår. Længde 133. Højde 97 cm.

Brugsslitage, mindre ridser, mærker og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 10.245