BENGT DIMMING. Gouache.

BENGT DIMMING. Gouache.
1174092. BENGT DIMMING. Gouache.

Sammensætning med mand og kvinde. Signeret og dateret -55 74x54 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 294