ANDERS LINDGREN. "EFTER SEPTEMBER REGNEN".

1173148. ANDERS LINDGREN. "EFTER SEPTEMBER REGNEN".

Monogram signeret og dateret -78, a verso betitlet, dateret og signeret, olie på panel Panel cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 978