SPISEBORD, Nyrännesans stil 18-1900 tallet.

117307. SPISEBORD, Nyrännesans stil 18-1900 tallet.

Bord med 1 tillægsplade og støtteben. Hjulremskiver i messing i form af poter.
Længde 135 cm. Med tillægsblad 183 cm.
Bredde 117 cm.
Højde 77 cm.

Slitage, ridser, ringmærker efter varmeplader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 117 cm.
Højde 77 cm.

Antal besøg: 1.324