PELARBORD, Art Deco, 1930'erne / 40'erne.

117228. PELARBORD, Art Deco, 1930'erne / 40'erne.

Birk. Rund skive. Hæv og sænk. Diameter 92, højde 66 cm. Ekstra skive 30 cm medfølger.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.043