VÆGUR, 3 stk, junghans med mere. Begyndelsen af 1900-tallet.

117209. VÆGUR, 3 stk, junghans med mere. Begyndelsen af 1900-tallet.

Højde 80 cm, 76 cm og 70 cm.

Slitage / stød / ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 80 cm, 76 cm og 70 cm.

Slitage / stød / ridser.

Antal besøg: 809