Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Smykker & ædelsten
Ringe
ANDERS HÖGBERG. Ring, sølv med skåret bjergkrystal, Göteborg, 1975.
1171685. ANDERS HÖGBERG. Ring, sølv med skåret bjergkrystal, Göteborg, 1975.
Størrelse ca 18.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Størrelse ca 18.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
2.953