HALSKÆDE, sølv med ametyster, 20. århundrede.

117063. HALSKÆDE, sølv med ametyster, 20. århundrede.

Længde 43 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 43 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 846