DESK, rigt udskåret, rokokostil, 20. århundrede.

117020. DESK, rigt udskåret, rokokostil, 20. århundrede.

Skrivebords eg, rigt skåret, rokoko stil, med hylde Bredde 157, dybde 90, højde 75 cm.

Mølle, aldersslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.069