OLE JUUL. TILSKREVET. Olie på Panel, usigneret.

116990. OLE JUUL. TILSKREVET. Olie på Panel, usigneret.

Kystbillede, 24 x 40 cm, vidnemærke på verso.

Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter.

Antal besøg: 1.576