LYS, 1 par, sølv.

LYS, 1 par, sølv.
1169511. LYS, 1 par, sølv.

Stemplet med BEFA, Gøteborg, 1971.
Samlet vægt 202 gram.

Fyldt, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
1169511. LYS, 1 par, sølv.

Samlet vægt 202 gram.

Fyldt, Brugsslitage.

Antal besøg: 222