SAMOVAR, metal, 20. århundrede.

1169467. SAMOVAR, metal, 20. århundrede.

muligvis Rusland.

håndtag knækket, mindre slidtage fra alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

muligvis Rusland.

Antal besøg: 431