VICENÇ SOLER JORBA. Landskab.

VICENÇ SOLER JORBA. Landskab.
1168684. VICENÇ SOLER JORBA. Landskab.

Olie på lærred Signeret og dateret 1943 50,5x65 cm.

Revner i støtten. Med malet træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 638