LARS WELLTON. "Hiroshima". Olie på lærred, signeret.

116798. LARS WELLTON. "Hiroshima". Olie på lærred, signeret.

Del af et større maleri bestilt af Stockholms Kommune 73,5 X 94,5.

Krackelyr.

Få foretaget en gratis vurdering!

Krackelyr.

Antal besøg: 2.596