VINDUER, rektangulære, et par, 20. århundrede først.

116753. VINDUER, rektangulære, et par, 20. århundrede først.

Drysset med rektangler og romber. 60, 150 cm.

Slitage og mindre skader. Hele glas i alle ruder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.706