GEORGES BRAQUE. EFTER. Farvelitografi.

1165450. GEORGES BRAQUE. EFTER. Farvelitografi.

Både på land. Signeret på tryk. 25x63 cm.

Oramad. Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Georges Braque (1882–1963)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Georges Braque (1882–1963)

Antal besøg: 541