NILS MOREAU. Pastel.

NILS MOREAU. Pastel.
1165348. NILS MOREAU. Pastel.

Betonsammensætning. Signeret og dateret -58. 31x22 cm.

Mindre Overfladeslitage. Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!
1165348. NILS MOREAU. Pastel.

Antal besøg: 528