RULLKLAFF SEKRETÆR, elm / birk, rokoko stil, 20. århundrede.

116502. RULLKLAFF SEKRETÆR, elm / birk, rokoko stil, 20. århundrede.

højde 96, bredde 83, dybde 50 cm.

Brugsslitage, låsen på klappen virker ikke og skader på bagkanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 665