1163948. KNUT GRANE, TRE FARVE LITOGRAFIER, "Jazz Mood".
"Young Blows" og grammofonplade med Duke Ellington, signeret og dateret 1986, 1988 og 1978 og nummereret 142/200, 218/250 og 69/100, billedflader ca 50x50 cm.*******.