KNUT GRANE, TRE FARVE LITOGRAFIER, "Jazz Mood".

1163948. KNUT GRANE, TRE FARVE LITOGRAFIER, "Jazz Mood".

"Young Blows" og grammofonplade med Duke Ellington, signeret og dateret 1986, 1988 og 1978 og nummereret 142/200, 218/250 og 69/100, billedflader ca 50x50 cm.*******.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.436