SKAB, hvidmalet, begyndelsen af det 20. århundrede.

1163633. SKAB, hvidmalet, begyndelsen af det 20. århundrede.

højde 76 cm, bredde 53 cm, dybde 34 cm.

Brugsslitage, senere maling.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, senere maling.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 323