UDSTILLING, Rokokostil, anden halvdel af det 20. århundrede.

116355. UDSTILLING, Rokokostil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Glasdør og facade. Udskåret indretning. Tre glashylder. Belysning. Længde 77, bredde 58, højde 154 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 856