ELISABETH LARSSON. LITOGRAFIER, TO STK.

1162112. ELISABETH LARSSON. LITOGRAFIER, TO STK.

Signeret og nummereret 283/290 og 138/290.
39x30 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

39x30 cm.

Antal besøg: 533