BAKKE, sølv, Wilkens, vægt 106 gram.

1161940. BAKKE, sølv, Wilkens, vægt 106 gram.

Stemplet Wilkens Wivo Længde 22 cm vægt 106 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 497