SERVINGSVOGN, fjerde kvartal af det 20. århundrede.

116145. SERVINGSVOGN, fjerde kvartal af det 20. århundrede.

Skiverne med marquetry dekoration. Frynser i uædle metal. Flaskestativ. Længde 77, højde 69 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 684