PLADER, træ, stemplet, 17/1800 tallet.

116126. PLADER, træ, stemplet, 17/1800 tallet.

4 plader, 3 med stempler, diameter 18 cm. Senere lak og maling.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.389