THOMAS FRISK. Farveætsning.

THOMAS FRISK. Farveætsning.
1160642. THOMAS FRISK. Farveætsning.

Sammensætning med blyanter. Signeret og nummereret 24/195 ex. Dateret -90. 30x39 cm.

Billede dyr inde i glasset i højre hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 294