PETER DAHL. 2 farvelitografier, 1987, ikke signeret.

116051. PETER DAHL. 2 farvelitografier, 1987, ikke signeret.

Udgivet i forbindelse med bogen "Arbeten 1985-1987", Raster Förlag og Galleri AIX. Ca 29,5 x 22 og ca 29 x 22 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besøg: 952