Sæt , lampebord, blomsterbord, stol, 20. århundrede.

116050. Sæt , lampebord, blomsterbord, stol, 20. århundrede.

Hvidt, senere maleri. Lampebord bredde 64, dybde 38, højde 57 cm. Blomsterbord, bredde 50, dybde 39, højde 75 cm. Stol, bredde 39, dybde 39, sædehøjde 45, højde 81 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 868