LARS NORMAN. LITOGRAFI, signeret, nummereret 182/360.

1159996. LARS NORMAN. LITOGRAFI, signeret, nummereret 182/360.

Mål på billedfladen ca 51 x 36 cm Rammemål ca 63 x 53 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.001