LÆNESTOLE MED FODSTAD, ET PAR, SÖDERBERGS MÖBLER.

1159935. LÆNESTOLE MED FODSTAD, ET PAR, SÖDERBERGS MÖBLER.

Fremstillet i 2003. Justerbare ryglæn.
Sædehøjde ca 42 cm.
Pallen måler 55 x 47 cm.

Brugsslitage, lidt pletter. Benender mangler på to ben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde ca 42 cm.
Pallen måler 55 x 47 cm.

Antal besøg: 2.525